meist

PUHKUSEKORRALDAJA MUINES

Oleme Vietnami turismitööstuses teatud tuntud tegijad – tegutseme alates 2008 aastast LiveInMuine.com nime all. Meie pikaaegne kogemus suurepärane teenindus on toonud meile parimad partnerid ja parimad pakkumised mida soovime nüüd ka Teiega jagada. Vietravel.ee pakub preemium majutust Mui Ne’s, korterid, villad nii lühi- kui ka pikaajaliseks rendiks, viisaskinnitused koos lennujaamatransfeeridega. Lennupileteid me ei müü. Kõike seda pakume Vietraveli lehel reisipaketina mis hoiab kokku Teie aega ja on mugav. Kohapeal saate meiega broneerida tripid, tuurid, sest meil on alati parimad giidid ja kaasaegsed autod. Samuti müüme villasid ja kortereid välismaalastele, pakume koostöö võimalust külaliste vastuvõtmiseks ja ärasaatmiseks kui soovite rentida oma kinnisvara. Valdame vabalt eesti, inglise, vene, soome, vietnami keelt ja suudame pakkuda kvaliteetset teenust Teie klientidele kogu maailmast.

Kõik majutus mis on Vietraveli kodulehel on BTI Group OÜ lepingulised partnerid. Kuna osa meist elavad Mui Nes siis meil on alati uuenev, värske info. Garanteerime preemium klassi teeninduse ja meie konsultandid on kohapeal 24/7 saadaval.

Miks valida Vietravel.ee majutuse broneerimiseks ja puhkusekorraldajaks?

1) Laekunud rahad makstakse viivitamatult majutusteenuse pakkuja arvele.
2) Lihtsalt kontrollitav, kontakteerudes hotelliga saate oma broneeringu ID numbrit kasutades teada makse või maksete laekumisest.
3) Eesti- ja venekeelsed konsultandid. Sisaldab soovikorral meie konsultandi visiiti saabumisel, anname näpunaited, vastame Teie küsimustele kõikidele mis puudutab elu-olu korraldust nii Mui Ne’s kui ka kogu Vietnamis.
4) Kvaliteetsed litsenseeritud lennujaamatransfeerid Ho Chi Minh city lennujaamast otse Mui Ne hotelli ja tagasi. Autod, minibussid, bussid.
5) Viisa Vietnami. Taotleme küllakutsed kogu perele, mille alusel saate viisad taodelda passi lennujaamast.
6) Garanteerime preemium klassi teeninduse ja konsultandid on kohapeal 24/7 saadaval.

SEA LINKS’i omanik on RANG DONG GROUP , mis omakorda on jagatud 3 alafirmaks “Sea Links beach villas”, “Sea Links Ocean Vista” ja “Sea Links rannahotell” kus osalaleb ka Vietnami riik. Aadress: Km 9, Đường Nguyễn Thông, Khu Phố 5, Phường Phú Hài, Thành Phố Phan Thiết, Bình Thuận, Vietnam.

MEIE KLIENDID & PARTNERID

adelante.tellingud
Btisolatsioon
liveinmuine.com_
samurai-hamster-flights-and-hotel-deals
manta-sail-training-centre
fassaadimaailm.ee_
ca-lang-voi
mui-ne-sea-links
liisi-silk-art-ho-chi-minh-city

Start typing and press Enter to search