RANNAVILLAD MUI NES “SEA LINKS BEACH VILLAS”

&

Villa omab 3 magamistuba kus igas toas on üks suur kaheinimese voodi. Lisavoodi lisatasu eest.  Villa mahutab 6 täiskasvanut (maks 8 lisatasu eest) ja 3 alla 6 aastast last, kes magavad vanematega koos. Privaatne lennujaamatransfeer Ho Chi Minh City lennejaamast – Mui Nesse ja tagasi mugava Ford Transit minibussiga lisatasu eest, maksta saab juhile peale igat reisi.

Sea Links veillade rendihinnad leiate meie ingliskeelsel kodulehelt Sea Links Beach Villas. Kui soovite maksta Eesti arvele tasu majutuse eest siis kirjutage meile ja lisatasu eest saate maksta meie Eesti arvele.

HCMC lennujaamatransfeer Muinesse.

RANNAKORTERID MUI NES “SEA LINKS OCEAN VISTA”

&

Privaatne lennujaamatransfeer Ho Chi Minh City lennujaamast – Mui Nesse ja tagasi mugava Toyota Fortuner maasturiga lisatasu eest, maksta saab juhile peale igat reisi.

Sea Links Ocean Vista korterite hindasid me siia ei lisanud, sest Vietravel on Vietnami jaoks välismaafirma ja välismaal asuvatele firmadele on pakkumised tunduvalt kallimad. Suudame pakkuda paremaid hindu kasutades Liveinmuine.com mis on Vietnami Turismiagentuur ja Sea Links Ocean Vista lepinguline partner. Hinnad korterite rendile leiate siit Sea Links Ocean Vista Residences. Jälgi meid samuti FB, ole kursis Liveinmuine.com allahindluste ja viimaste uudistega Facebook/Eestlased Vietnamis.

toyota-fortuner

1 MAGAMISTUBA

2 MAGAMISTUBA

3 MAGAMISTUBA

EI LEIDNUD SOBIVAT LAHENDUST?

&

Kui ei leidnud endale sobivat pakkumist, lahendust või soovid täiendavat infot siis palun kirjutage meile kasutades allpool olevat kontaktivormi! Pakkumised samuti võimalikud hommikusöökidega ja koristuskorrad samuti valikuliselt kas igapäev, 2 korda nädalas, või 1 kord nädalas.

KUIDAS BRONEERIDA?

&

* Broneeringutaotlusi saab esitada e-posti teel või kasutades kotaktivormi meie kontakti lehel
* Meie meeskond saadab personaalse hinnapakkumise põhineb Teie eelistatud reisikuupäevadel / lisainformatsioonil / soodustustel.

MAKSMINE

* Broneeringu lõppfaasis tuleb maksta täissumma majutuse eest. Eelneval kokkuleppel saame teha ka maksegraafiku.
* Maksed saab teha pangaülekandega BTI SERVICE OÜ arveldusarvele Swedpanka. Vietravel on kohustatud ja garanteerib et viivitamatult suunab saabunud rahad 12 tunni jooksul majutuse pakkuja arvele. Ülekanne saabub Vietnami 3 tööpäevaga. Teie broneeringunumber mille väljastame arvega, annab võimaluse kontrollida meie tausta nii enne ja ka peale rahade laekumist kui kontakteeruda broneeritud majutusasutuse infolauaga.
* Kuna maksed majutuse eest EI kuulu tagastamise siis soovitame kindlasti omada kindlustuslepingut.
* Hinnad esitatakse EURODES.
* Kõik antud hinnad sisaldavad ülekandetasusid, makse ja teenustasusid.
* Hinnad võivad muutuda kodulehel kuid muudatused ei puuduta juba kinnitatud broneeringuid.
* Broneeringunumber mille väljastame arvega ongi Teie ID check-in protsessil.

Start typing and press Enter to search